مقالات

لوستر مدرن 2023

لوستر مدرن

نکات مهمی که باید در انتخاب لوستر مدرن به آن توجه کنیم:

ابعاد و اندازه ی لوستر مدرن:برای اماکن کوچکتر انواع لوستر های مدرن که به سقف پیچ می شوند، مناسب تر هستند. به این ترتیب هم زیبایی و هم نور محیط تامین می شود.

لوستر های مدرن تک شاخه برای اتاق ها بهتر هستند و برای پذیرایی و نشیمن باید از نوع چند شاخه آن برای تامین نور کافی استفاده کرد. درباره پذیرایی و نشیمن با توجه به متراژ آنها، از دو یا سه منبع روشنایی بهره ببرید.

رنگ و جنس لوستر مدرن: یکی از مهم ترین اصول در انتخاب لوستر، هماهنگی با سایر لوازم است. انواع چراغ های روشنایی و لوستر با متریال مختلف تولید شده است. در فروشگاه های دکوراسیون لوسترهای زیبای چوبی، انواع چراغ های کریستال و شیشه ای، لوستر سقفی فلزی و …. به فروش می رسد. موقع انتخاب به بقیه وسایل خانه هم توجه کنید. هماهنگی مهم ترین اصل در طراحی مدرن است. علاوه بر جنس به رنگ نور لوستر نیز توجه کنید. برای اینکه نور محیط آزار دهنده نباشد ترکیبی از لامپ های آفتابی و مهتابی را به صورت یک در میان و در کنار یکدیگر به کار ببرید. کلید دوپل هم برای تنظیم نور محیط ایده آل است.

محل نصب لوستر مدرن:

لوستر از لوازمی است که در هر فضایی نصب می شود. از قبل در نظر بگیرید که این وسیله را در کجا نصب می کنید. ساده ترین راه برای انتخاب لوستر مدرن ، تفکیک فضا و محل نصب است. برای نصب لوستر مدرن در ساختمان های اداری تقریبا مشکل خاصی نیست ولی در خانه ها موضوع فرق می کند. برای انتخاب لوستر در هر خانه ای به این موارد توجه کنید:

لوستر مدرن پذیرایی:

معمولا مساحت پذیرایی از سایر فضاها بیشتر است بنابراین با نصب لوستر سقفی بزرگ و مجلل، نور پذیرایی به خوبی تامین خواهد شد. در اغلب اوقات لازم است تا 2 لوستر در پذیرایی نصب شود. این طراحی زیبایی چیدمان را بیشتر نشان می دهد. نور کافی حتی تم رنگی دکوراسیون را نیز برجسته تر خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *